profesyonel hizmet.

Firmamız Akbay Akrilik 09.06.2014 yılında Ankara’da kurulmuştur.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle titizliğiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Akbay Akrilik uzman kadrosu ile müşterimizin akrilik tezgah taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Akbay Akrilik faaliyette bulunduğu Türkiye genelinde hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

MUTFAK TEZGAHLARI

Akrilik modern mutfakların yeni adı, hayal gücünüzün tam karşılığı akrilik ile şekillenir. Çünkü Akrilik esnek çözümler üretmemiz için kendini sizin hayallerinize, bizim hassas çizgilerimize bırakır. Tasarımın denge ile buluştuğu anda mucizelere dönüşür.

BANYO TEZGAHLARI

Akrilik Eviyelerin, tezgahların ve duvar panellerinin ek yerlerini göremezsiniz. Çünkü aslında yoktur. Çünkü Akrilik buna imkân tanıyan özel bir malzemedir. Tam sonucu gördüğünüzde karşınızda ahenkle dans eden, modern bir görüntü oluşur.

BANKOLAR

Akrilik Mutfak Tezgahları ve komple mutfak çözümleri ile kişiye özel ve mekâna özel çözümler üretilebilir. Dayanıklı, uzun ömürlü, kolaylıkla temizlenebilen, sınırsız renk çeşidi, modern görüntüsü ve ekonomik çözüm önerileriyle çağdaş bir üründür.

    Mağazamız

Çamlıtepe Cad.
Orchard Park,No:154/B
Altındağ/ANKARA

Sabit: 0312 353 73 63
GSM: 0532 617 15 10
E-Posta: info@akbayhome.com